X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Rent-A Car Hazır Web Sitesi

Rent A Car - V2 Hazır Web Sitesi

Rent A Car - V2 Hazır Web Sitesi

$14.81
Rent A Car - V1 Hazır Web Sitesi

Rent A Car - V1 Hazır Web Sitesi

$25.69
Rent A Car - V3 Hazır Web Sitesi

Rent A Car - V3 Hazır Web Sitesi

$15.08

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Bu satın aldığınız hizmet paketine göre değişmektedir.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Hazır Rent A Car Sitesi Paketlerimiz ile tüm müşterilerinize profesyonel olarak hizmet verebilir, web siteniz üzerinden Online Araç Randevusu alabilir ve bunları çok basit bir şekilde yönetebilirsiniz.  Rent-A Car şablonlarının tamamı mobil uyumludur. Akıllı telefonlar üzerinden müşteriler çok kolay bir şekilde işlem yapabilir. Satışını yaptığımız bütün Ren- A Car & Oto ve Araç Kiralama yazılımlarımız internet reklamları ile uyumlu ve özellikle Google Ads Reklamları ile %100 Uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Türkçe yönetim paneli sayesinde dilediğiniz zaman araç ekleyebilir veya mevcut bir araç üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Hazır Oto Kiralama Sitesi ile internet üzerinden yüzlerce hatta binlerce yeni potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.  Satın alma işleminden sonra bize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda Web Sitenizi en iyi şekilde hazırlıyor ve gelirinizi daha da artırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Satın aldığınız Hazır Rent-A Car sitenize dilediğiniz araç markasında veya kategorisinde Limitsiz Araç Ekleme yapabilir veya çok kolay şekilde mevcut araçların bilgisini güncelleyebilirsiniz.

Rent A Car WhatsApp Modülü ile kullanıcılarınız sizlere zahmetsiz bir şekilde ulaşabilir ve araç hakkında detaylı bilgi alabilir. Ayrıca istekde bulunan müşterilerimiz için Web Sitesine Canlı Destek Modülü için de kurulum ücreti almadan destek vermekteyiz. Sitenize kurulan Canlı Destek Modülü akıllı telefonlarınızdan yönetilebilir ve müşterileriniz ile anlık olarak konuşma sağlayabilirsiniz.

Faliyet belgesi ve vergi levhası bulunan tüm müşterilerimiz için ek olarak Online Ödeme Modülü kurulumu yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğunuz kurum veya banka bilgilerini bize ilettiten sonra gerekli kurulum ve entegrasyon işlemlerini yapmaya başlıyoruz. Standart paketlerin içerisinde online ödeme modülü yer almamaktadır. Bu modülün kurulumu için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mevcut şablanların tamamında yukarıda ki bir çok özellik ortaktır. Hazır Rent A Car Sitesi & Hazır Oto Kiralama Sitesi satın alarak Web Tasarım hizmeti için gereksiz ödemeler yapmaz ve yüksek tutarlarda miktarlardan kaçınmış olursunuz. Hazır Rent A Car paketlerimiz de ek bir özellik isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve çok uygun fiyatlara Kendinize Özel Modül Hazırlatabilirsiniz.

 

 

Top